Tlač akciových letákov do výkladov ZADARMO

Vážení obchodní partneri, milí priatelia,

 

prinášame Vám tretí nástroj zo skupiny ProfiPrint, printových výstupov systému ProfiTour - generovanie akciových letákov do výkladov.  Tento Vám umožní jednoduchým spôsobom vygenerovať unifikované výkladové letáky podľa prednastavených šablón (jednotlivé zájazdy, výber zájazdov, poznávacie zájazdy a.i.). Opäť ho ponúkame všetkým existujúcim zákazníkom v rámcia akcie ProfiPrint ZADARMO až do konca roka!

 

Vaša prezentačná výloha tak dostane jednotný estetický a informačný ráz, bez rôzne koncipovaných a monotypných letákov rôzneho druhu, orientácie a veľkosti, samozrejme so zviditeľnením vlastnej značky!

 

Bez zdĺhavých grafických kreácií, pomocou jednoduchého výberu, si môžete vygenerovať letáky obsahujúce Vami požadované kapacity k predaju. Len Vy ovplyvňujete výber destinácie, typu ubytovania, dopravy, cenovej úrovne a iných kritérií, podobne ako keď vyhľadávate zájazdy na základe špecifikovaných požiadaviek zákazníka. Letáky s cudzím logom a "konkurenčnými" kontaktami sa tak stanú minulosťou, rovnako nebudete odkázaní akceptovať celý leták, kvôli jedinému hotelu, či ubytovaciemu zariadeniu, ktorý chcete do výlohy umiestniť.

 

Všetky šablony letákov obsahujú požadované sprievodné informácie ako termín, destinácia, doprava, strava, názov a kategória ubytovania, akciové ceny aj ceny vr. príplatkov, možnosti obsadenia a iné. Majú za cieľ upútať potenciálneho zákazníka a nasmerovať ho do Vašej prevádzky za účelom informovania sa, príp. zakúpenia konkrétneho akciového zájazdu.

 

Funkciu generovania letákov spustíte v samostatnej záložke Správa letákov v menu vyhľadávača. Nájdete tu archív letákov, ktoré môžete priebežne modifikovať podľa aktuálne dostupných kapacít a tiež možnosť generovať nové letáky. Zadaním názvu letáku, sprievodného nadpisu a výberom šablóny prejdete k vyhľadávaniu kapacít, ktoré chcete obsiahnuť v akciovom letáku. Tieto zakliknutím konkrétneho termínu vložíte do výberu, ktorý môžete ďalej zoraďavať či doplňovať do neho krátke texty napr. Náš tip!, Konečná cena, Novinka roku, Cenová bomba, Extra zľava a pod.

 

Výber kapacít (max. 10 kapacít na stranu) jediným tlačítkom premeníte na hotový leták, či niekoľko letákov s Vašim logom, komplexnou informáciou a s jednotnou prehľadnou formou.

 

To že sa jednoznačne odlíšite od konkurencie zabezpečuje už samotný výber kapacít! Prejdite sa Vašim mestom a spočítajte koľko rovnakých letákov uvidíte aktuálne v konkurenčných výlohách? Buďte iní a ponúknite svojim zákazníkom viac! Profitujte s Profitour!

Novinky

Prihlásenie

Login (meno@číslo)

Heslo


Prihlásiť

Zaregistrujte sa