Odstávka webhostingu 4.3.2012

Vážení obchodní partneri,

 

na základe oznámenia spol. QSH, hostingového partnera ProfiTour, s.r.o. budú z dôvodu plánovaných prác na serveroch dňa 4.3.2012 v nočných hodinách znefunkčnené webové stránky prevádzkované našou spoločnosťou, aj stránka www.profitour.sk.

 

Prikladáme oznámenie hostingového partnera v plnom znení:

 

Chceli by sme Vás informovať o plánovanej odstávke našich webhostingových služieb. Dôvodom odstávky je hardwarové navýšenie výkonu našich serverov a inštalácia aktualizácií resp. reštartovanie jednotlivých serverov.

 

Nedostupnosť webovej časti hostingových služieb je naplánovaná na nočné víkendové hodiny (dňa 4.3.2012, medzi 1:00-7:00 rannou hodinou). Termín bol vybraný vzhľadom k najnižšej vyťaženosti našich serverov zo strany našich zákazníkov resp. náštevníkov webových stránok.

 

Počas naplánovaného termínu nedostupnosti webhostingových služieb budú jednotlivé webové servery a databázové servery niekoľkokrát reštartované alebo nedostodupné. Výpadky jednotlivých služieb by nemali presiahuť dobu 30 minút.

 

Plánovaná odstávka zahŕňa upgrade resp. aktualizáciu len webových a databázových serverov. Odstávka nebude mať vplyv na dostupnosť e-mailových služieb a virtuálnych serverov (VPS).

 

Ďakujeme za pochopenie, team ProfiTour, s.r.o.

Novinky

Prihlásenie

Login (meno@číslo)

Heslo


Prihlásiť

Zaregistrujte sa