Internet, fenomén doby! Zostaňte v hre...

Uvažujete o rozšírení pôsobenia svojej agentúry, či kancelárie na internete?

Vlastníte internetovú stránku, ktorá Vám ale neprináša očakávané výsledky?

Radi by ste zdynamizovali predaj a ponúkli svojim zákazníkom niečo nové?

Chcete využiť silné marketingové nástroje ako veľké internetové agentúry?

 

Ak ste aspoň jednu otázku zodpovedali kladne, máme pre Vás komplexné riešenie!

 

Nasledujte našich stabilných partnerov (CK Happy Travel, CA Loreta, CA Cepreka, CA Desirea, CK Turancar, CA Ajmax Travel CK Darne, CA Panorama, CA AtlasCK Šíp, CA Stahl Reisen, CA Real, CA Koral Tour, CA Prima Tour, CK Venta, CA Kono, CK Topas, CA Eden, a.i.) a spravte prvý krok do "budúcnosti predaja" zájazdov!

 

Žijete predstavou, že nové možnosti sú finančne nákladné a technicky náročné? Áno sú, my Vás ale príjemne prekvapíme, cena od 39€/mes. Vám zabezpečí profesionálnu prezentáciu na vlastných www stránkach s plnohodnotným vyhľadávačom zájazdov a s nepretržitou aktualizáciou údajov. Dajte o sebe vedieť širšej skupine nových potenciálnych zákazníkov a znížte tak riziko, že Vaši stabilní zákazníci využijú možnosť pohodlného nákupu cez internet  u iného predajcu zájazdov len preto, že Vy im takúto možnosť aktuálne nedokážete ponúknuť!

 

Úspech internetového predaja však nezávisí len od "pekných stránok"! Nemenej dôležitá je aktívna marketingová komunikáca so zákazníkmi a pravidelná starostlivosť o všetkých zákazníkov. Dokážete v predvianočnom, či firstmomentovom období prisľúbiť zákazníkovi zaslanie úžasnej lastminute ponuky na vrchole letnej sezóny podľa špecifických kritérií ako obsadenosti izby, vzdialenosti od pláže, cenovej úrovne, kategórie hotela, vybavenia areálu, či iných? Prisľúbiť určite áno, realizácia v sezónnom zhone však býva nepomerne náročnejšia!

 

Služba direct mailingu Vám zabezpečí automatické individuálne oslovovanie zákazníkov s ponukami šitými na mieru. Objavte silu bezprácnej cielenej ponuky " v správny čas, na správne miesto" a sústreďte sa len na samotný predaj, ktorý Vám prináša zisk.

 

Chcete všetkým zákazníkom poslať Vianočný, či Veľkonočný pozdrav? Chcete ich informovať o novinkách vo Vašej agentúre či kancelárii, v cestovnom ruchu všeobecne? Súčasťou mailingu je tiež služba newsletter, veľmi jednoduchý nástroj na hromadnú korešpondenciu s individuálnym generovaním e-mailov, príp. s individuálnym oslovením zákazníkov, čo iste prispeje k pocitu osobného prístupu u klienta. Ten sa Vám odmení lojalitou!

 

Tvrdíte, že v mimosezónnom období je predaj slabý a neoplatí sa investovať do nových možností? Príprava je nesmierne dôležitá práve vtedy, žiaľ v sezóne už nemá časový priestor!

 

Profitujte s ProfiTour, neváhajte a kontaktujte nás, sme tu pre Vás.

 

 

 

Novinky

Prihlásenie

Login (meno@číslo)

Heslo


Prihlásiť

Zaregistrujte sa