Registrácia

Vážený užívateľ, ďakujeme za Váš záujem o bezplatné vyskúšanie systému ProfiTour.

 

Na základe vyplneného formulára Vám obratom zriadime skúšobný prístup do systému v trvaní 10 dní. Počas týchto, môžete využívať systém v plnom rozsahu, bez obmedzenia a na základe vlastnej skúsenosti tak zvážiť prínos systému pre Vaše ďalšie profesionálne pôsobenie. K rýchlemu oboznámeniu so systémom slúži súbor praktických videomanuálov, prístupných po prihlásení.

 

Objednávka bezplatného použitia je nezáväzná!

 

Systém bol navrhnutý pre široké spektrum užívateľov v rôznych vekových skupinách a s rôznymi užívateľskými schopnosťami, je jednoduchý a intuitívny, vychádza z dlhoročných skúseností kamenného aj internetového predaja zájazdov a reflektuje na reálne potreby svojich užívateľov. K jeho samotnému používaniu pristupujte s vedomím, že nič v rámci systému nemôžete pokaziť, ani v žiadnom prípade spôsobiť finančnú škodu, či už sebe, alebo svojim obchodným partnerom.

 

Dátový základ systému ProfiTour vychádza z identických pracovných materiálov od CK s ktorými denne pracujete. Predstavuje tak prehľadový systém, ktorý dáva okamžitú overiteľnú informáciu o možnostiach predaja zájazdov, aktuálnych zľavách a akciách jednotlivých CK, zefektívňuje a zjednodušuje všetky činnosti predajcu v procese predaja zájazdov, na základe zákazníckej požiadavky.

 

Každý užívateľ (identifikácia podľa IČO) môže požiadať o dočasný prístup pre bezplatné vyskúšanie systému ProfiTour  jeden krát. Spoločnosť ProfiTour si vyhradzuje právo odmietnuť zriadenie dočasného prístupu užívateľa, jeho skrátenie, alebo predĺženie. Užívateľa bude o tomto informovať.

 

Veríme, že systém ProfiTour sa aj pre Vás stane každodenným pracovným nástrojom, ktorý Vám ušetrí množstvo času, zjednoduší náročnú prácu a zabezpečí vyšší zisk. Skupina používateľov sa denne rozrastá o nových členov, profesionálnych predajcov zájazdov, ktorý sa spoločne podieľajú na správe produktu a na neustálej inovácii tohto pokrokového projektu.

 

Spýtajte sa svojich kamarátov a známych (užívateľov systému) ako im systém zjednodušuje prácu a pripojte sa k nám aj Vy! Profitujte s ProfiTour.

Registrácia

Mám záujem o bezplatné vyskúšanie systému ProfiTour v trvaní troch pracovných dní:
IČO:
Obch. názov:
Sídlo:
Prevádzka:
Meno:
E-mail:
Telefón:
Registrovať

Prihlásenie

Login (meno@číslo)

Heslo


Prihlásiť

Zaregistrujte sa